Město očima nezávislého člověka

Odchod do důchodu ve věku 50 let s 9000 eury měsíčně pro úředníky EU byl schválen!

04.12.2014 16:42

Napsal Svět kolem nás dne 7. května 2014. Kategorie Zahraniční

Všimli jste si, že naši politici/poslanci a jejich "pochlebovači" dělají vše proto, aby se dostali do evropské správy?

Proč? Bude vás to zajímat.

Odchod do důchodu věku 50 roků s 9000 eury měsíčně pro úředníky EU byl schválen!

Už v tomto roku, 2014, 340 zaměstnanců odešlo do předčasného důchodu ve věku 50 roků s penzí 9000 eur za měsíc! Což je v přepočtu + - 252 000,- Kč

 

Jen pro ty, kteří třeba nevědí, co je to euro? Dnes cca 28 Kč. Za tu almužnu pak si ještě část bývalých europoslanců musí jít přivydělat nějakou tu pětku třeba jako předsedové dozorčí rady či generální ředitelé nebo berou i jiné podřadné práce jako poradce ministrů nebo konzultantské práce a přednášející na význačných universitách za tzv. extramoney. Jo zlatá, dobrá EU. I zlatá, i dobrá. Jen pro koho?   Co Vy na to?

 

Komentář

 

Z této zprávy, která nikdy nebyla v našich mainstreamových médiích uvedena, zcela jasně vyplývá, pro koho a proč vlastně vůbec EU vznikla. Na zakázku USA, které při vědomí, že se řítí do naprostého ekonomického krachu, a za jejich diktátu, vzniklo uskupení, které tyje z členských států, z jejich ohromných povinných poplatků, za něž mají novodobí loupežníci, slovy písničkáře Honzy Nedvěda „den lepší králů“.

 

Zatímco úředníci a nikým nevolení komisaři EU nařizují všem členským státům rapidně důchody snižovat a naopak zvyšovat odchod do důchodu až na věk, jehož se mnozí lidé ani nedožijí, sami si rozdávají statisícové důchody a do důchodu odcházejí ve velmi nízkém věku. Z jejich postoje zcela jasně čiší pohrdání obyčejným lidem Evropy.

Státy, jeden za druhým, se propadají do dluhové pasti, do které by se nikdy nedostaly, kdyby nebylo vyděračské a zločinecké EU a jejich poplatků. Není proto divu, že stále více lidí ve všech takto těžce postižených a zkoušených států, demonstruje proti EU a žádá vlády svých zemí, aby z této vyděračské organizace jejich státy vystoupily.

Spojené státy jsou v ohromné ekonomické krizi, státní dluh již nyní dosáhl 17 trilionů dolarů (Pamatujete na Kalouskovu složenku? Náš státní dluh činil tehdy 125.000 Kč na každého občana. USA má dluh takový, že jeden každý občan dluží 4,5 milionu dolaru.) a stále častěji dochází k ohromným demonstracím a bouřím. Ale o těch se u nás nikde nepíše, nikde nehovoří. Zato jsou zprávy naší ne-veřejné televize plné záběrů protestů při zastřelení mladého člověka, který se již dostal na šikmou plochu. Teď nehovořím o naprosto zbytečném zastřelení dvanáctiletého černošského chlapce, který si hrál s dětskou pistolkou, zde to je něco naprosto odlišného a policista by měl jít sedět za vraždu.

Nikde se též v našich slavných mainstreamových médiích nepsalo ani nehovořilo o statisícových demonstracích za návrat liry v Itálii, nikde ani slovo o tomtéž ve Španělsku, Portugalsku či Francii, ale i v samotném Německu, pro které vlastně EU vzniklo. U nás se raději píše, hovoří a natáčí pár zfanatizovaných a zmanipulovaných mladých, protestujících, na objednávku USA, proti našemu prezidentu, zvolenému v prvních, skutečně demokratických, přímých volbách, více než třemi miliony oprávněných voličů. Stále více mi ti mladí připomínají někdejší mladé lidi, v šedesátých letech, kteří s rudými knížkami ve vztyčených pažích podporovali kulturní revoluci velkého Maa. Kolik strašlivých škod se při tomto nesmyslu způsobilo, ani nemluvě. Ti mladí se chovali naprosto stejně jako zfanatizovaní a zmanipulovaní mladí Němci za první republiky, kteří se nechali obalamutit Henleinem a nezastavili se před vraždami českých obyvatel. Naprostá většina z nich pak zahynula na východní frontě, kam byli posláni, jakožto Němci pocházející z nevěrohodné oblasti. Domů se jich pak vrátilo jen pár.

A k tomu všemu nás vede USA a jejich věrný nohsled EU. Česká republika stojí na rozcestí, buď podlehne lidem, placeným americkou ambasádou, a to by znamenalo prakticky konec suverénního státu, nebo se vzepře, vypráská vyžírky z EU a půjde si svou vlastní cestou. Nevystoupíme-li z EU, bude to znamenat jediné, budeme chudnout a chudnout. Byl jsem proti vstupu do EU již tehdy, kdy se o tom v referendu hlasovalo, lidé však rozhodli jinak, pokud ovšem nebylo referendum zmanipulováno, čemuž bych se u nás ani nedivil. Máme jedinou šanci, pokud do té doby nevypukne válka, o kterou tak usilují USA, které by si rádi zalepily ohromný dluh bohatstvím Ruska. Snažit se o vystoupení ze zlodějského uskupení, které bez skrupulí ždíme celou Evropu, o vystoupení z EU.

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode